Завантаження новин...

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.
    Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території мисливських угідь ДП «Словечанське лісове господарство» розпочнеться з  3 серпня о 16 годині 00 хвилин і  триватиме до 30 листопада 2019 року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, перепілок. Дні полювання субота та неділя, Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: качок — 2; перепілок — 3; куликів — 3; голубів  — 3; лисок   — 3;  
          Нагадуємо мисливцям! Згідно ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
 мисливці повинні мати наступні документами:
 -посвідчення мисливця;
 - щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита;
 - дозвіл на добування мисливських тварин(ліцензія,відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл);
 - відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
 - паспорт на собак мисливських порід.
      Вище перераховані документи мисливець зобов’язаний мати під часздійснення полювання,також транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб,   уповноважених здійснювати контроль.. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.
       Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.
Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях ДП «Словечанське лісове господарство» діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.
 
 
 
Адміністрація ДП «Словечанське лісове господарство».