Завантаження новин...

Відбувся мітинг

28.11.2017 року об 11.00 годині в місті Овруч  за ініціативи профспілкових організацій лісогосподарських підприємств району був проведений мітинг працівників ДП «Словечанський лісгосп», ДП «Овруцький лісгосп» та ДП «Овруцький спецлісгосп», з вимогами  до Кабінету Міністрів:
- відмінити рішення від 15.11.2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року».
-   взяти за основу проект «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року» розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародних експертів та всіх зацікавлених сторін з подальшим доопрацюванням та широким обговоренням в суспільстві та узгодженням з галузевою Профспілкою.
-  беззаперечної відмови від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства (компанії), що може привести до ліквідації діючих лісогосподарських підприємств галузі.
-  унеможливити приватизацію державних лісогосподарських підприємств або передачу їх у концесію.
-  відновити фінансування бюджетної програми «Ведення лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів» на 2018 рік.
-   передбачити пряме підпорядкування Держлісагенства Кабінету Міністрів України та виведення його з під координації Міністерства аграрної політики та продовольства України.
-  терміново внести зміни до санітарних правил в лісах України з метою забезпечення проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.
-  переглянути Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», який фактично зупиняє всю промислову діяльність в Україні в І півріччі 2018 року та врегулювати питання методичного забезпечення виконання вимог даного закону.