Завантаження новин...

Відбулася колегія Державного агентства лісових ресурсів України

Основні  зміни в структурі енергоспоживання є наслідком позитивних процесів у теплоенергетичному господарстві, транспорті та виробництві, тобто йде поступовий перехід від традиційних до більш економічно вигідних джерел енергії.

За час реалізації програми загальне скорочення витрат енергоресурсів у галузі склало близько 10 %.

 Роботи щодо підвищення енергоефективності у деревообробці та лісозаготівлях мають продовжуватись і надалі, оскільки це постійний процес розвитку підприємств.

Другим питанням порядку денного був аналіз стану справ у мисливському господарстві.  Зокрема було зазначено, що в мисливському господарстві країни зайнято 6500 працівників, із них 4900 - це штатні єгері і 500 -  мисливствознавці, а також в системі Держліагентства ще працює 366 державних районних мисливствознавців.

Для збільшення чисельності  мисливських тварин  необхідно забезпечити два головні фактори: виконання біотехнічних заходів та боротьба із браконьєрством і хижаками (вовки, лисиці, бродячі собаки).

Загальні витрати на ведення мисливського господарства в цілому по Україні  за 2015 рік становили 246 млн грн Надходження від ведення мисливського господарства становить 113 млн грн або 46% до загальних витрат.

Одна з найбільш болючих проблем, яка стоїть перед мисливським господарством України є браконьєрство. У 2015 році на порушників правил полювання складено 3237 протоколів, з них стягнуто 589 тис. грн штрафів та 167 тис. грн на відшкодування завданих збитків. До адміністративної відповідальності притягнуто 3237 порушників правил полювання, до кримінальної – 4.

            «Сьогодні  лісова галузь повинна довести громадськості свою професійну, економічну, соціальну, екологічну та суспільну користь»,- зазначила Перший заступник Голови Держлісагентства Христина Юшкевич, підбиваючи підсумки засідання колегії.

Прес-служба Держлісагентства