Завантаження новин...

Бережи ліс від пожежі!

Одним з найактуальніших завдань для лісівників є збереження лісу від пожеж. Лісовою охороною підприємства постійно проводиться робота направлена на попередження та своєчасне вжиття заходів по охороні лісових масивів від виникнення пожеж.

 

 На сьогодні підприємство завершило всі роботи по підготовці до пожежонебезпечного періоду. В кожному лісництві створено відповідні пожежні команди та добровільні дружини, розроблено систематичні графіки чергувань, здійснено перевірку знань необхідних пожежних мінімумів. В наявності лісопожежної станції 2 пожежних автомобіля, 1 автомобіль для підвозу води, 1 лісопожежний модуль( ЛПМ-0,5). В кожному із  восьми лісництв облаштовано пункти зосередження пожежного інвентарю, наявні 8 тракторів з ґрунтообробним обладнанням, цистерни для підвозу води.

 

Проведені профілактичні заходи – нарізання мінералізованих смуг та догляд за вже існуючими, перекриті заїзди в лісові масиви, встановлені білборди на протипожежну тематику, проводиться роз’яснювальна робота серед населення.

Проте, як показує практика, які б заходи не проводились лісівниками, безпека лісів переважно залежить від свідомості наших громадян,  та основною причиною загорянь залишається людський фактор.

 

Лісівники пропонують проводити відпочинок на спеціально відведених місцях це: рекреаційні майданчики, альтанки поряд з якими є місця для розведення вогнищ та в місцях масового відпочинку населення. Адже всі ми знаємо, що в лісі можна і ягоди позбирати, і гриби, і лікарські трави, чи просто відпочити. Священний обов´язок кожного з нас полягає у постійній турботі про навколишнє середовище, а отже й про себе.