Завантаження новин...

Вартові зелених шат пропонують відпочинок у лісі

Житомирські лісівники запрошують відвідати рекреаційну ділянку «Лісова стежка» на території Станишівського лісництва, де функціонує фірмовий кафе-магазин «Лісовичок». Знаходиться рекреаційна ділянка на 124 км автошляху Київ-Чоп поблизу с. Березина. 
Для подорожуючих є зручним місцем для перекусу, тут є вбиральня, стоянка для автомобілів, можна посмакувати запашну каву та чай. Для охочих відпочити в колі друзів можна замовляти заздалегідь свій відпочинок, адже в теплу пору є можливість розміститись в альтанках відкритого типу, а в холодну пору закриті альтанки, які обігріваються. 
Саме студеної пори, завітавши до нас, ви зможете комфортно відпочити з рідними та друзями в затишній, теплій  альтанці. Варто лишень замовити заздалегідь за контактним номером – 067 412 39 72.
Для дитячих розваг облаштовані ігрові майданчики, а для допитливих є можливість поповнити свої знання про рослинний та тваринний світ з облаштованої спеціально для них розважально-пізнавальної зони.
При бажані можна прогулятися новопрокладеною «Лісовою просвітницькою стежкою», яка є досить цікавою для дорослих та малечі, а головне просто подихати чистим лісовим повітрям. 
Також, на передодні новорічно-різдвяних свят, всі хто віддає перевагу «живій» ялинці, можуть придбати на кафе-магазині «Лісовичок» зелену красуню до свят!
«Відпочинок у лісі має бути не лише корисним та цікавим, а й цивілізованим та безпечним, який не завдає шкоди насадженням, тваринам і екосистемі в цілому», – наголошують лісівники.
Колектив Станишівського лісництва виключно своїми силами проводить всі роботи по догляду за цим чудовим куточком відпочинку. Ми закликаємо кожного особистим прикладом впроваджувати традицію на культурну, цивілізовану поведінку у лісі. Адже це зовсім не важко.
Запрошуємо на відпочинок у лісі будь якої пори року!