Завантаження новин...

В Житомирському військовому лісгоспі вперше висадили модрину

24 березня біля села Зарічани на території Житомирського військового лісництва пройшла акція "Майбутнє лісу у твоїх руках", яка має всеукраїнський масштаб. Організатором цього екологічного заходу був лісничий Зарічанського військового лісництва, депутат Станишівської сільської ради Валерій Рябов. - Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках» відбувається в рамках організованої Державним агентством лісових ресурсів України, - розповів т.в.о.  директора ДП «Житомирський військовий лісгосп" Василь Зарічний.
- Головним заходом акції є посадка лісу, яка розпочалася 21 березня, коли у світі відзначається Міжнародний день лісів, і завершиться 22 квітня - у День Землі. Акція спрямована на виховання у наших співвітчизників, і, особливо, у підростаючого покоління, шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередню участь у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті. За ініціативи зарічанських підприємців, депутатів Станишівської сільради братів Михайла та Романа Сіроватських до акції долучилися й інші депутати Станишівської сільської ради та її виконкому на чолі зі Станишівським сільським головою Юрієм Матвійчуком.Всі вони, після інструктажу, посадили саджанці сосни, дуба та модрини на площі 0,8 гектара, де лісівники були змушені вирізати засохлі дерева.
Ось так лісівники та представники органу місцевого самоврядування зробили добру справу по відновленню лісового багатства нашого краю.