Завантаження новин...

В Попільнянському лісгоспі створили екологічну стежку

В Попільнянському лісгоспі на території Попільнянського лісництва створено екологічну стежку, яка є першим помічником в поглибленні знань про ліс.
Велику роль в екологічному вихованні школярів належить екскурсіям на екологічній стежині, адже пізнається світ природи її важливе значення для людини. Виховується відповідальне та бережне ставлення до навколишнього середовища,формується любов до всього, що є в лісі.
Мандрувати екологічною стежкою буде цікаво, як дітям так і дорослим .Тут можна побачити деревяні скульптури різних лісових звірів,подихати чистим лісовим повітрям. Отримати цікаву інформацію: як орієнтуватися в лісі, як захистити себе від укусів змій, які птахи живуть у лісі, які гриби їстівні а які отруйні та багато іншого. На території лісництва можна побачити розсадник, в якому ростуть сіянці хвойних порід, дізнатися, як висівається насіння, здійснюється догляд ,та як потім створюється ліс.Відвідувачі можуть оглянути пункт зосередження пожінвентарю та пункт відеоспостереження за лісовими масивами, взнати скільки шкоди лісам завдають пожежі. Загалом - ознайомитися з роботою лісівників, головним завданням яких є створення, охорона та захист лісів.