Завантаження новин...

В Овруцькому лісгоспі приживлюваність лісових культур - 94%

Про це розповів директор підприємства Сергій Гулько, підводячи підсумки роботи підприємства за рік.
Загалом лісовідновлення  овруцькі лісівники минулоріч провели на  площі 209 гектарів, доповнення насаджень минулих років -  на 121 га та догляд за культурами - на площі 1000 га. В повному оссязі проведено і обробіток грунту під лісові культури наступного року.
Для посівів у розсадниках та теплицях заготовлено 895 кг насіння, в тому числі сосни звичайної – 70 кг, жолудя дуба– 700 кг, іншого насіння – 125 кг.
Проведено посіви в розсадниках і теплицях  на площі  1,4  га. Окрім цього, закладено плантації під новорічні ялинки на площі 5 га. В цілому на проведення лісовідновлюваних робіт витрачено 2,7  млн. грн. власних коштів.
В минулому році проведено лісопатологічне обстеження на площі 5257 га. На площі 250 га здійснено роботи зі знищення осередків різних шкідників та хвороб. На цілі витрачено 44,4 тис. грн.
Окрім робіт по відновленню та збереженню лісів, значна увага приділяється відтворенню, охороні і раціональному використанню мисливської фауни, для чого витрачено 100,8 тис. грн.
Для потреб виробничої діяльності проведено придбання, модернізацію та модифікацію основних засобів на суму 131,0 тис. грн.   
З року в рік зростають видатки на охорону лісових масивів від пожеж. За 2019 рік вони становлять 1,8 млн. грн. 
На ремонт і утримання наявної дорожньої мережі протягом 2019 року витрачено 276,8 тис. грн. 
Підприємством впродовж минулого року сплачено до бюджетів різних рівнів та спеціалізованих фондів 49,2 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. В тому числі рентної  плати за спеціальне використання лісових  ресурсів – 18,5 млн.грн.