Завантаження новин...

В минулому році 114 працівників держлісгоспів пройшли навчання з охорони праці

Засідання оперативного адміністративно-громадського контролю IV рівня провели сьогодні в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. 
З нформацією про стан охорони праці в державних лісогосподарських підприємствах Житомирського ОУЛМГ за 2019 рік ознайомила учасників заходу головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів та охорони праці Наталія Самчук. Вона, зокрема, зазначила, що впродовж 2019 року спеціалістами управління, за участю Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства було проведено контроль стану та умов праці в 14 державних лісогосподарських підприємствах, під час яких виявлено ряд порушень в організації роботи з питань охорони праці, для їх усунення розроблено відповідні заходи. 
Значні зусилля спрямовано на підвищення знань працівників з охорони праці та пожежної безпеки. Впродовж останнього року в галузевому навчальному закладі Укрцентркадриліс навчання і перевірку знань з питань охорони праці пройшли 102 особи, крім того в листопаді минулого року 12 посадових осіб  державних лісогосподарських підприємств, в яких впродовж 2018-2019 років сталися нещасні випадки та ДТП за участю працівників, пройшли позачергове навчання з питань охорони праці. Оплату за проживання під час позачергового навчання здійснено Житомирською обласною організацією профспілки працівників лісового господарства.
В 1 кварталі поточного року Житомирське ОУЛМГ планує провести навчальні тренінги (семінари) з приватними суб`єктами господарювання задля  набуття вмінь і навичок оцінки ризиків на робочих місцях з метою результативного управління ризиками небезпек у системах менеджменту.