Завантаження новин...

В машині спійманого браконьєра був 8-річний хлопчик!

У Городниці знову спекотно. Сьогодні вночі на гарячому зловили браконьєрів.
Лісова охорона побачила на території Липинського лісництва Городницького лісгоспу підозріле авто. Машина не зупинилася на вимогу лісівників, розпочалася справжня погоня.
Близько третьої ночі спільними зусиллями із поліцією, у Новограді – Волинському автівку зупинили, виявилося, що у машині окрім порушника знаходився ще й 8-річний хлопчик, якого дорослі взяли із собою на незаконне полювання. Під час огляду у позашляховику виявили боєприпаси та дозвіл на право носіння і зберігання вогнепальної зброї, у багажнику знайшли тушки кабана та двох кіз. 
Директор державного підприємства «Городницьке ЛГ» Віктор Мельник каже, що основна маса порушників розбіглася лісом, там переховується і ховає зброю. На часі ще одного браконьєра спіймано і доправлено до відділку поліції. Ще двох лісова охорона шукає донині. 
До пошуку злісних порушників залучено понад 30 чоловік державної лісової охорони, з яких 4 лісничих.
У лісівників є чіткі підозри, що нарешті вдалося спіймати тих фігурантів, котрі мають відношення до масштабних крадіжок дуба на території Червоновольського лісництва.
У цілому упродовж року на території області зафіксовано 66 випадків браконьєрства, вилучено 14 одиниць вогнепальної зброї.