Завантаження новин...

В Ємільчинському лісгоспі проведено звітно-виборну профспілкову конференцію

27 жовтня 2020 року в державному підприємстві «Ємільчинське лісове господарство» відбулися профспілкові звітно-виборні збори Первинної профспілкової організації.
На зібранні були присутні 52 делегати від підприємства та голова Житомирського обкому профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук. 
Протягом конференції заслухали доповідь директора підприємства Олега Дідус щодо фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2020 року.
Про роботу профспілкового комітету доповів голова Віктор Глод, який наголосив на злагоджених діях з керівництвом лісгоспу та профспілки упродовж звітного періоду, про що свідчать довіра членів трудового колективу та висловлювана ними підтримка щодо роботи первинної організації. Віктор Глод інформував про проведену роботу із соціального захисту та підтримання належних умов праці.
Зі звітом ревізійної комісії стосовно фінансової діяльності первинної профспілкової організації виступила її голова Тамара Михнюк. Не залишилися осторонь делегати з структурних підрозділів, які висловлювали зауваження і пропозиції щодо роботи підприємства, профспілки і положень колдоговору.
За результатами обговорення рішенням зборів роботу профспілки було визнано задовільною. Зокрема, члени профспілкової організації зазначили, що завдяки зусиллям ПК у колективі створений сприятливий морально-психологічний мікроклімат та позитивний імідж лісгоспу.
Основною метою в роботі профспілкового комітету є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади, надання членам профспілки допомоги у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів, ветеранів праці.
Далі перейшли до виборів на новий період голови первинної профспілкової організації лісгоспу, членів профспілкового комітету та ревізійної комісії. 
Згідно з пропозиціями, які надійшли від працівників ДП «Ємільчинський лісгосп», було одностайно підтримано обрання головою профспілки на наступні 5 років Віктора Глода.