Завантаження новин...

В ДП "Зарічанський лісгосп" відбулися загальні збори трудового колективу

21 лютого поточного року відбулися загальні збори трудового колективу ДП «Зарічанський лісгосп». На зборах був присутній голова Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ткачук В.І. та керівник підприємства директор ДП «Зарічанський лісгосп» Зарічний В. Г. 
На порядку денному зборів обговорювалися питання щодо прийняття нового Колективного договору ДП «Зарічанський лісгосп»на 2019-2020 роки, в зв`язку  зі змінами найменування підприємства та деякими змінами в законодавстві України. Вступну промову оголосив Голова первинної профспілкової організації  державного приємства «Зарічанське лісове господарство» Бочковський О.Й. Після обрання президії та секретаря загальних зборів директор ДП «Зарічанський лісгосп» виступив перед присутніми з промовою про результати роботи підприємства за 2018 рік, та підвів підсумки про 100% виконання з боку підприємства Колективного договору попередньої редакції.
Після обговорення низки питань та заслухавши пропозиції працівників, бажаючих внести зміни до Колективного договору, учасники зборів одноголосно підтримали заявлені пропозиції. 
По закінченню зборів, присутні заслухали виступ голови Житомирської обласної організації працівників лісового господарства Ткачука В.І. У своєму виступі він озвучив усі найважливіші аспекти діяльності лісової галузі по області та вцілому. Разом з тим, розповів про безпосередню участь у сприянні вирішення низки питань, спрямованих на належне функціонування галузі лісового господарства та її реформування. Після закінчення офіційної частини зборів Ткачуком В.І. було відзначено грамотою чотирьох працівників ДП «Зарічанський лісгосп» за співпрацю з галузевою Профспілкою, вагомий вклад у вирішення трудових, соціально-економічних прав працівників трудового колективу галузі.