Завантаження новин...

В ДП "Бердичівський лісгосп" пройшов навчальний семінар з охорони праці

Семінар проходив з метою поліпшення роботи лісгоспу з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму
Навчальний семінар проходив у Романівському лісництві Бердичівського лісгоспу.

На якому були присутні представники Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, директор ДП "Бердичівське ЛГ" Мудревський Олександр Миколайович, головний інженер ДП "Бердичівське ЛГ" Андрій Васильович Демидюк, керівники структурних підрозділів, лісова охорона підприємства (майстри лісу та старші майстри).
Семінар проводив Кондричин Юрій Олегович- начальник навчально-методичного центру ДП "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" 

Також доповідав Директор Бердичівського лісгоспу Олександр Миколайович Мудревський, та Шевчук Володимир Анатолійович - начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Житомирській області. 
На семінарі проводили аналіз нещасних випадків виробничого характеру які сталися у поточному році на підприємствах Житомирського ОУЛМГ. 

Статистичні дані управління Держпраці у Житомирській області щодо нещасних випадків у лісовій галузі за 1-3 квартали 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
Аналізи причин виробничого травматизму в лісовій галузі.
Дотримання вимог охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Дотримання вимог безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт та при боротьбі з лісовими пожежами.