Завантаження новин...

В День лісу з'явився молодий ліс в Левківському лісництві

Щороку у Міжнародний день лісу стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках» - головний весняний захід у лісівників, посадка молодого лісу. Тож відзначали цей день житомирські лісівники символічно – садінням молодих деревцят. Адже з року в рік проводячи такі лісокультурні акції лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління шанобливого та бережного ставлення до природи.

Тож сьогодні на території Левківського лісництва було висаджено близько одного гектара молодого лісу представниками Житомирської районної ради, які не перший рік долучаються до лісовідновлювальних робіт. Спільна дружня праця лісівників та можновладців за кілька годин праці дала позитивний результат, в рядочках струнко вишикувались сіянці сосни та дуба.

Ліс може вирости і сам, однак тоді він буде малопродуктивним і суттєво менше корисним з точки зору виконання своїх функцій. Початок лісокультурних робіт для лісівників – це початок праці спрямованої на створення високопродуктивних та біологічно стійких лісових насаджень та продовження лісівничої справи попередників. Лісівники дбайливі господарі у лісі!