Завантаження новин...

Учні шкільного лісництва Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів 08 жовтня також долучилися до благодійної акції «Створюємо ліси разом»

В рамках програми Президента України «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років Міндовкілля разом із Держлісагенством проводять благодійну акцію «Створюємо ліси разом». Акція передбачає об’єднання двох корисних справ: висадження лісу та допомогу онкохворим дітям.
Учні шкільного лісництва Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів 08 жовтня також долучилися до благодійної акції - висадки лісу.
На лісовій ділянці площею 3,0 га Городницького лісництва квартал 41 виділ 39 створювали лісові культури сосни звичайної.
Перед початком садіння лісничий Городницького лісництва Бугайчук Роман Михайлович провів інструктаж з техніки безпеки та з посадки лісу. Розповів, як правильно, якої глибини робити отвір для кореневої системи, на якому рівні загортати кореневу шийку рослини, щоб вона вдало прижилася.
Підготовлена ділянка, осіннє сонечко, а головне – дружні діти та лісівники – все це дало гарні результати, адже вже через кілька років на цій площі буде гомоніти ліс, який побачать майбутні покоління.
Посадивши хоча б одне дерево, хоча б раз відчувши той ніжний шепіт лісу, людина назавжди відчуває свою причетність до стану навколишнього середовища.
Не будьте байдужими і Ви! Посадіть своє дерево, і нехай росте і квітне воно.
Коли не маєте змоги посадити дерево, зробіть благодійний внесок – допоможіть дитині бути на краплю ближче до одужання. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, Ви збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі та майбутнім поколінням.
Взяти участь в благодійній акції можна за формою реєстрації на сайті zelenakraina.gov.ua