Завантаження новин...

У Левківському лісництві висадили ліс

Впевнено крокує лісовими масивами Житомирського лісгоспу Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Сьогодні на території Левківського лісництва у кварталі 16 виділ 12(1) відбулася посадка лісу.
Участь у посадці лісу взяла сільська рада с. Левків на чолі з головою Олександром Станіславовичем Окоча та члени Левківського шкільного лісництва з керівником Світланою Юріївною Остапчук. Варто зазначити, що вихованці шкільного лісництва щороку долучаються до лісокультурної кампанії та мають вже чималий досвід у цій справі.
Всі разом взявшись до роботи швидко провели заліснення, адже були не новачками у справі. Посадковий матеріал використовували вирощений на лісорозсаднику підприємства із закритою кореневою системою, а саме - сіянці сосни звичайної та модрини європейської.
Залучення учнівської молоді до створення лісів є дуже важливим у процесі виховання підростаючого покоління. Це дає змогу виховувати у школярів бережливе та шанобливе ставлення до природи, їх екологічну культуру. Під час таких акцій школярі мають змогу відчути, що праця лісівника досить нелегка, а ще зрозуміти – скільки часу і зусиль необхідно для вирощування та збереження лісів.