Завантаження новин...

У ДП "Городницький лісгосп" розпочалися роботи з комплексу весняних лісокультурних робіт

У ДП "Городницький лісгосп" розпочалися роботи з комплексу весняних лісокультурних робіт. Щодня своєю мужністю, героїзмом у бою з російським окупантом українці наближають рідну Україну, свій народ до перемоги над озвірілим ворогом. А ті, хто не взяв до рук зброю, допомагають державі тим, що роблять свою справу, працюють на своїх робочих місцях, зміцнюють тил та економіку держави.
Уряд закликає аграріїв розпочати засівати поля. Городницькі лісівники також розпочинають свою «посівну». З мечами Колесова в руках, з турботою у серці про майбутні ліси і під захистом прапора України. Весна для лісівників – це точка відліку проведення щорічних лісогосподарських робіт.
Тому лісова охорона вже готова до успішного проведення весняної посадки лісу. Цього року відновити ліс на теренах нашого господарства заплановано на площі 510 га Зараз основне завдання лісівників - у стислі агротехнічні строки здійснити якісну посадку лісу. Надіємось на сприятливі погодні умови і на головне – на мирне небо над головою! Завтра,21 березня, у Міжнародний день лісу, лісівники традиційно розпочнуть акцію «Створюємо ліси разом!» на виконання програми Президента України «Зелена країна». Запрошуємо долучитись громадськість до посадки лісу і зробити свій внесок у зелене, квітуче, вільне майбутнє України.