Завантаження новин...

Турбота про майбутній ліс починається з насінини

Прийшов перший осінній місяць - вересень, погода ще сприяє доброму росту сіянців в лісових розсадниках,теплицях, коробах,які були створені цієї весни в Попільнянському лісгоспі.
Весняні та літні турботи про майбутній посадковий матеріал для весняного лісовідновлення у 2022 році мають хороші результати.
З появою перших сходів весною попільнянські лісівники проводили професійний догляд за тендітними сіянцями,здійснювали ручне прополювання та спушування грунту.Для інтенсивного росту сіянці підживлювали мінеральними та органічними добривами.Проводилася обробка посівів від шкідників та хвороб.
Площа створених весняних посівів становить-1,05 га,а саме:
Лісові розсадники -0,8 га,де висіяне насіння хвойних та листяних порід - сосни звичайної,дуба звичайного, дуба червоного,гіркокаштана,горіха грецького,ясена звичайного.
Тепличне господарство - 0,1га зеленіє посівами хвойних та листяних порід - сосни звичайної, модрини європейської,ялини європейської,липи дрібнолистої,клена гостролистого,берези повислої,черешні.
Короби з напівавтоматичним поливом - 0,15 га,де висіяне насіння хвойних порід- сосни звичайної,ялини європейської,модрини європейської,псевдотсуги - ефективний спосіб вирощування сіянців.
Теплиці та короби облаштовані зрошувальними системами з напівавтоматичним поливом,які забезпечують сприятливі умови для швидкого росту посадкового матеріалу.Для захисту сіянців від прямих сонячних променів використовується спеціальна захистна сітка .
З приходом осені температура повітря буде понижуватися,що буде сприяти загартовуванню сіянців та підготує їх до зими.
Лісовідновлення-це основа ведення лісового господарства,якісний садивний матеріал- це високопродуктивні насадження,майбутній ліс - це краса та добробут України.