Завантаження новин...

Свято спорту та здоров’я

Один із робочих днів Житомирські лісівники присвятили спорту та здоровю. Тож, зібралися колеги-лісівники на спортивному майданчику, щоб продемонструвати свою спритність та силу, провівши змагання з міні-футболу та перетягування канату.

Відкривав змагання директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Карчевський, а також до вітального слова долучився голова Житомирської профспілки федерації футболу Руслан Павлюк.

Вітаючи учасників директор лісгоспу Руслан Карчевський сказав: «Сьогоднішня спортивна зустріч стане гарною традицією нашого підприємства, яка всіляко буде підтримуватися та вдосконалюватись. Бажаю всім приємних вражень, емоцій та перемоги». 

«Дійсно, такого роду змагання між підрозділами лісгоспу сьогодні провели вперше, раніше ми брали участь у змаганнях між лісгоспами нашої області, які проходили на базі Малинського лісотехнічного коледжу», – розповідає голова профкому підприємства Руслан Драгомарецький. Тож і вирішили, а чому не провести у себе в колективі такі змагання.

Кожне лісництво створило свою команду – спритні, витривалі та міцні майстри лісу, верстатники, водії, одним словом, – загартовані, міцні хлопці справжні лісівники.

Швидкими та спритними показали себе команди Березівського лісництва та Пилипівського лісництва.

Та вправними футболістами виявилися команда Пилипівського лісництва, яка посіла перше місце.

Витривалими, міцними як дуби підібралися команди, які брали участь у перетягуванні канату – команда Богунського лісництва, збірна команда Корабельного лісництва та Лісозаводу.

У перетягуванні канату вийшла переможцем збірна команда у складі якої були представники Тригірського лісництва, Автоколони та Станишівського лісництва.

Колектив лісгоспу вітає переможців! Та справжнім переможцем є Житомирський лісгосп, адже ми є однією дружною командою.