Завантаження новин...

Створюємо ліси разом!

У рамках  програми  Президента України «Зелена країна» лісівники оголошують про старт акції "Створюємо ліси разом" на Народиччині.  У цьому році основні заходи з реалізації програми та акції  відбуватимуться з 1 жовтня і триватимуть до 30 листопада, за умови  сприятливих погодних умов для висаджування дерев, сіянців та саджанців.
Цьогорічна громадська акція відбудеться у дещо новому форматі. На 
спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід садіння лісу в усіх регіонах. Бажаючі зможуть безкоштовно долучитися до акції  у будь-якому регіоні України. Для цього потрібно буде заповнити форму реєстрації.
Лісівники ДП «Народицький спецлісгосп» запрошують приєднатися до садіння молодих дерев студентську молодь, представників органів влади, Нацполіції, ДСНС, засобів масової інформації, школярів і навіть вихованців дитячих закладів. Перед садінням працівники підприємства  проведуть майстер-клас із  садіння лісу.
Приєднатися до акції можна зателефонувавши в приймальну лісгоспу (04140)-21429, або (067)-411-29-86 головному лісничому підприємства Віталію Кролю.