Завантаження новин...

Стабільність роботи підприємства у власній переробці деревини

Основним завданням лісівників ДП «Словечанський лісгосп» є і залишається – це відтворення лісів, невиснажливе користування лісовими насадженнями, а також раціональне використання лісосировинних ресурсів. Заготівля деревини на підприємстві є основним видом діяльності, з якого підприємство отримує кошти на ведення лісового господарства, проте значна частина коштів які надходять підприємству - надходять з переробки деревини.  
Переробкою деревини займається структурний підрозділ Нижній склад Велідники, для цього він оснащений двома новими польськими лініями Вальтер та лінією Мартин.  
Слід відмітити, що цех переробки деревини розпилює переважно низькосортну деревину та деревину пошкоджену лісовими пожежами, в основному це деревина яка не користується попитом у споживачів та населення. За 2020 рік підприємством перероблено 34276 м3 та  випущено 12344 м3 пилопродукції на суму 31993,3 тис. грн.,  за два місяці 2021 року перероблено 6321 м3 та випущено 2300 м3 пилопродукції на суму 6823,7 тис. грн.,  отже бачимо, що підприємство нарощує обсяги пилопродукції  і вона користується попитом. 
Обслуговує цех переробки деревини 92 чоловіки, а для Поліського краю це майже 90 сімей, які кожен місяць мають стабільну заробітну плату. Реалізовуємо пилопродукцію переважно на експорт, це такі країни як Китай, Корея та Турція.