Завантаження новин...

Сьогодні в колективі пройшла виробнича нарада

В трудовому колективі Житомирського лісгоспу пройшла виробнича нарада під керівництвом директора підприємства Руслана Карчевського.  Участь у нараді взяли головні спеціалісти апарату лісгоспу, лісничі, помічники лісничих та керівники структурних підрозділів.

Директор лісгоспу Руслан Карчевський проінформував присутніх про виробничу нараду, яка напередодні відбулася в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

          В ході проведення наради було винесено на розгляд нагальні питання лісгоспу, господарську діяльність всіх підрозділів, обговорення та вирішення проблемних сторін в роботі кожного лісництва. Також, були розглянуті  плани роботи на наступний місяць та наголошено про направлення всіх сил та готовність до пожежонебезпечного періоду, який наразі триває в лісах.

 «Я дякую всім за злагоджену роботу та бажаю й надалі працювати і підвищувати трудові показники кожному підрозділу, бо саме злагоджена робота всіх нас є запорукою стабільної роботи всього підприємства та впевненості у завтрашньому дні кожного з нас», – зазначив директор лісгоспу Руслан Карчевський завершаючи виробниче зібрання.