Завантаження новин...

Сьогодні лісівники ДП «Народицький спецлісгосп» долучилися до акції «Створюємо ліси разом»

Сьогодні лісівники ДП «Народицький спецлісгосп» долучилися до акції «Створюємо ліси разом». Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість, збільшення лісистості нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян. 
Перед початком робіт інженер лісових культур провів майстер-клас, а також розповів про технологію створення лісових культур. 
Майже 10 тисяч сіянців - сосни звичайної, берези повислої та дуба звичайного було висаджено  в Радчанському лісництві, квартал 95 виділ 14.1 на площі 1,6 га,  
До акції долучилися начальник відділу прикордонної служби «Овруч» разом з військовослужбовцями, представники Державної екологічної інспекції Поліського округу, Громадської організації «Відродження та  захист Полісся», голова Народицької ОТГ та інші представники громади.
Без лісу не було б життя, тому ми разом з Вами мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню.
Лісівники Народиччини  дякують усім, хто приєднався до акції «Створюємо ліси разом»! Віримо у вашу підтримку та співпрацю в майбутньому.