Завантаження новин...

ДП "Малинський лісгосп" закликає бути обережним з вогнем у лісі!

   З настанням теплої сухої погоди та масовими випадками загоряння трав'янистої рослинності поблизу лісових масивів , існує велика імовірність виникнення лісових пожеж .
  У зв'язку з цим , закликаємо вас утриматись від випалювання сухостійних трав на землях сільськогосподарського призначення , тому що у більшості випадків вогонь із полів переходить в лісові масиви . 
Нагадуємо , що випалювання рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільгоспугідь  , у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць , у парках , інших зелених насадженнях , тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти (3060 грн.) до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6120 грн.).
  Працівники державної лісової охорони роблять усе можливе для недопущення виникнення стрімкого поширення вогню у лісі . Але і від кожного громадянина залежить стан збереження флори і фауни в лісах Малинщини .
  Тож виходячи на природу , дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки в лісі : 
  - не розпалюйте багаття у пожежонебезпечний період на території лісових масивів;
  - побачивши загорання лісової підстилки - спробуйте загасити вогонь самотужки , якщо це неможливо - телефонуйте за номером телефону 101 , при цьому необхідно чітко вказати місце виникнення пожежі ;
  - розповідайте дітям правила поведінки з вогнем , не допускайте дитячих пустощів з сірниками та легкозаймистими матеріалами .

  Шановні громадяни ! Пам'ятайте , що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків .

Збережемо ліс для майбутніх поколінь !