Завантаження новин...

Ситуація із затримкою вагонів із деревиною залишається складною


Нині на пунктах пропуску створено комісії для огляду вагонів, до складу яких увійшли спеціалісти різних служб. Проте до них не включено жодного представника лісогосподарських підприємств!
Якщо ж у вагоні з «дровами паливними» відшукують хоча б кілька кубічних метрів «дровяної деревини для технологічних потреб», то це уже є підставою для складення акту про порушення митних правил і як наслідок – конфіскації товару. Митники дозволяють собі вільне трактування ГОСТів та зумисне «вишукування» порушень. Більше того, жодного офіційного документа з поясненням причин затримки лісопродукції лісогосподарські підприємства не отримували.
Чим ці «ігри» із затримкою вагонів обертаються для лісогосподарських підприємств – схоже нікого не цікавить. Строки проведення вищезазначених оглядів лісгоспам не повідомляються, а це може нанести їм неабиякі збитки.
Лише за попередніми розрахунками штрафні санкції за несвоєчасну поставку продукції фірмам-покупцям вже складають понад 68 тисяч Євро, за простій вагонів – більше 2,2 мільйонів гривень.
В такій ситуації лісгоспи змушені звертатися в правоохоронні органи та до судових інстанцій, аби врешті припинити свавілля.


Прес-служба ЖОУЛМГ