Завантаження новин...

Шляхи вдосконалення управління охороною праці обговорили лісівники Житомирщини

Про те, як працюють служби охорони праці в державних лісогосподарських підприємствах, як вони організовують виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям під час роботи йшла мова на підсумковому засіданні оперативного адміністративно-громадського контролю ІV рівня, проведеного сьогодні Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарств.
Упродовж  жовтня-грудня 2018 року представниками відділу використання лісових ресурсів та охорони праці за участю заступника голови Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства відповідно до затвердженого графіка здійснено оперативний адміністративно-громадський контроль  ІV рівня в п`яти підприємствах. За його результатами варто зауважити, що в першу чергу необхідно сформувати культуру безпечних прийомів праці на всіх без виключеннях рівнях, застосувати всі можливі засоби і методи щодо покращення стану охорони праці.
За словами головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів та охорони праці управління Наталії Самчук ,  у ході  розслідувань причин нещасних випадків встановлено невиконання вимог інструкції з охорони праці потерпілими та порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів. Тобто основні причини виробничого травматизму  -  організаційні,   а їх усунення залежить лише від добросовісного виконання своїх обов’язків робітниками підприємств.