Завантаження новин...

Щоб шуміли ліси і діброви

25 квітня  в рамках  акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" працівники ДП «Коростенське лісомисливське господарство»  разом із колективами Коростенської райдержадміністрації і районної ради  взяли участь у висаджуванні лісових культур на території Шершнівського лісництва в кварталі 56 на площі 2,3 га.
  Короткий майстер-клас з висадки дерев та роз’яснювальну роботу з техніки безпеки провели лісівники, які також активно допомагали у висадці сіянців на ділянці. Загалом же, до цьогорічної лісокультурної кампанії лісівники підготувалися заздалегідь, подбавши про сіянці, про посадку на запланованих площах.
 Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» є щорічною.  Вона спрямована на залучення суспільства до проблем збереження, відновлення та примноження лісів, і стала гарною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. Люди отримують додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу – садіння дерев. Головним завданням цього громадського заходу є пропагування  шанобливого ставлення до природи, формування відповідного природоохоронного світогляду. Адже кожне вирощене дерево – це цінний вклад у майбутнє України, дарунок прийдешнім поколінням, справжня ціна якого визначиться через десятки років.