Завантаження новин...

Щиро вітаємо ювіляра!

11 серпня святкує 60-річчя Михайло Купневич, головний механік державного підприємства «Словечанське лісове господарство».
Трудова діяльність Купневича Михайла Станіславовича починається з 1977, коли він, випускник Малинськоголісотехнікуму, разом з молодою дружиною, яка родом з Овруцького полісся, прибули за направленням на роботу у Словечанський лісгосп.  Багато важливих подій залишили сліди у біографії Михайла Станіславовича за ці роки: працював на різних посадах, від слюсаря, водія та оператора звалювальної машини, до начальника нижнього складу та головного механіка лісгоспу. До речі, механічну службу лісгоспу він беззмінно очолює ось уже 18 років. Та основне в житті нашого ювіляра -  це син та дочка, та ще шестеро онуків, які обожнюють свого дідуся.
Поряд з відповідальною роботою та сімейними клопотами, Михайло Станіславович знаходить час для душі, вже не один рік захоплюється фотографією і варто сказати, що це в нього виходить дуже професійно. В світлиниКупневича можна вдивлятися годинами, в них знаходиш щось своє, рідне, яке оточує нас щохвилини, але за буденними клопотами ми його не помічаємо.
Шановний наш Михайле Станіславовичу, весь колектив Словечанського лісгоспу вітає Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам насамперед здоров’я, щастя, благополуччя у Вашій великій родині, успіхів в роботі та творчої наснаги. Радуйте нас ще багато років своєю веселою вдачею, невичерпною енергією та гарними фотографіями.
З повагою та шаною весь колектив Словечанського лісгоспу.