Завантаження новин...

"САПКА-ТУР" - праця і свято крокували поруч!

Вчора, саме в День працівників торгівлі, команда ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері України» в м. Житомир, взяли участь в еко-акції під назвою «САПКА-ТУР», яка до речі стартувала вперше. Тож, працівники торгівлі вирішили  відсвяткувати своє свято та ще й принести користь для майбутнього лісу.

Проходило дане міроприємство на території ДП «Житомирський лісгосп», Станишівське лісництво. Головним завданням даної акції було провести ручний догляд за цьогорічною посадкою культур - з чим учасники вправно спавилися.

Головний лісничий Житомирського лісгоспу Сергій Дубницький для учасників акції провів екскурсію по Базовому лісорозсаднику підприємства та розповів, як починає своє життя ліс.

«Дане міроприємство в першу чергу направлене на привернення уваги та ознайомлення громадськості з щоденною працею лісівників», - зазначив Сергій Дубницький.

В перші роки життя молодий ліс потребує особливого догляду, тож лісівниками проводяться постійні догляди – як ручні, так і механізовані. Одного тільки просапування в перші два роки життя необхідно провести більше двох разів, а ще окошування міжрядь та  доповнення культур. Адже від якості на вчасного проведення догляду в молодих культурах залежить приживлюваність і ріст лісових культур.

Тож, озброївшись знаряддям праці – сапкою, учасники акції розпочали важку але таку важливу роботу -  просапування молоденьких саджанців сосни та дуба.

«Сьогодні нам - лісівникам, дуже приємно, що все ж є люди, які виявляють бажання ознайомитися, долучитися та в деякій мірі зрозуміти працю лісівника, яка на сьогодні нажаль критикується громадськістю», - ділиться головний лісничий Сергій Дубницький.

Тож, лісівники щиро дякують команді «МЕТРО» за участь в такому міроприємстві та щиро вітаємо їх з професійним святом – Днем працівників торгівлі!