Завантаження новин...

Розпочалася осіння інвентаризація лісових культур

   В ДП «Народицький спецлісгосп» днями розпочалася  осіння інвентаризація лісових культур, розсадників, плантацій, природного поновлення лісу.  Буде також здійснено переведення лісових культур та природного поновлення у вкриті лісом землі. Проводиться атестація лісових культур і ділянок з природним поновленням, непереведених у вкриті лісом землі.
    На підприємстві створено комісії по кожному підрозділу з залученням інженерно технічних працівників. Всього вони мають провести інвентаризацію на площі біля 1000 га. Однорічні лісові культури перевіряються на відповідність проектам лісових культур: схемі посадки за породами, відстані між рядками, розміщенні сіянців у рядах, перевіряється їх приживлюваність. Також атестації підлягають незімкнуті  лісові насадження віком від 4 років.
   За умови досягнення лісовими культурами у визначеному віці відповідної зімкнутості крон, густоти та висоти, вони переводяться у покриті лісом площі та передаються в експлуатацію. В цьому році  планується перевести у вкриті лісовою рослинністю   300 га лісових культур та  50 га природного поновлення.