Завантаження новин...

Різноманітні форми та види декоративних рослин виростили в Житомирському лісгоспі

Житомирські лісівники  виростили понад 100 видів і форм декоративних рослин для озеленення. Різноманіття декоративних дерев та кущів вирощуються дбайливими руками лісокультурниць на Базовому розсаднику підприємства.
«Найбільш користуються попит серед покупців туї та ялівці різних видів та форм, ялина канадська, листяні квітучі кущі та дерева, а також  верба Мацуди та форзиція», – відмічає начальник Базового лісорозсаднику Андрій Заремблюк.
Однак лісівники експериментують із вирощуванням інших екзотичних порід таких як барбарис, бересклет, катальпа, магнолія,гортензія, дугласія та багато інших декоративних дерев та кущів. Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець зможе отримати консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Головною перевагою декоративного посадматеріалу вирощеного в нас на лісорозсаднику є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.
Ознайомитися з асортиментом та цінами можна тут: ztlis.com.ua/proponujemo/praisi.html
Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами. Житомирські лісівники запрошують відвідати Базовий лісорозсадник, який знаходиться с. Березина, 124 км автошляху Київ-Чоп, номер телефону для довідок 097 559 97 68. Раді будемо допомогти любителям зеленої окраси!