Завантаження новин...

Реалізовуємо новорічні ялинки

На передодні свята Нового року та Різдва Христового неможливо обійтися без лісової красуні ялинки. 
ДП « Народицький спецлісгосп» розпочав заготівлю та реалізацію  новорічних ялинок. Усі хвойні красуні продаються виключно з бирками, зі штрих-кодами, завдяки яким можна визначити відповідність товару супровідним документам і легко перевірити законність придбання лісових красунь.
Найважливішим завданням лісової охорони ДП «Народицький спецлісгосп» є  захист лісових насаджень від самовільної заготівлі  ялинок. Щороку знаходяться любителі незаконно зрубати ялиноку собі, а той на продаж. Хочемо застерегти цих горе-заготівельників від подібних дій. Працівники лісової охорони будуть здійснювати постійне патрулювання  лісових масивів, на дорогах  та місцях збуту, проводити перевірки правильності придбання та притягувати винних до відповідальності, згідно чинного законодавства, а це – значні суми   штрафів.  Тому, лісівники нагадують, що самовільна рубка новорічних ялинок, відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання адмінштрафу в сумі 85-170 гривень за одне дерево та відшкодування завданих збитків, що залежать від діаметру пня дерева, і щонайменше становить 355 гривень. 
Не варто йти за лісовою красунею до лісу, а краще придбати її на торгівельних майданчиках ДП «Народицький спецлісгосп», розміщених біля адмінприміщень підприємства.
Ціна ялинки з ПДВ:             Оптова                                 Роздрібна
До 1 м                                   29,00 грн.                             30,00  грн.                    
1,0-1,5м                                 39,00 грн.                             40,00  грн.              
1,6-2,0 м                                44,00 грн.                             45,00  грн.
Бажаючі придбати новорічну красуню звертайтеся по тел. (041-40) 2-15-49 та моб.(067)411-29-56.