Завантаження новин...

Пройшла виробнича нарада під керівництвом директора лісгоспу

Директор лісгоспу Руслан Карчевський провів виробничу нараду в трудовому колективі. Нарада проходила за участю головних спеціалістів апарату лісгоспу, лісничих, керівників структурних підрозділів.

Очільник проінформував присутніх про виробничу нараду, яка напередодні відбулася в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також було розглянуто безпосередньо виробничі питання підприємства.

Так, в ході проведення наради було донесено присутнім про зміни правил носіння повсякденного форменого одягу та обговорено шляхи забезпечення форменим одягом державну лісову охорону.

Наступним питанням для розгляду стало обговорено проведення санітарно-оздоровчих заходів та наголошено на необхідності виконання в стислі терміни даних заходів, що стане запорукою забезпечення належного санітарного стану в лісових насадженнях підприємства.

Також, під час наради було розглянуто питання про зміни до законодавства України щодо посилення відповідальності за порушення вимог лісового законодавства. Увагу було закцентовано на ст.246  Кримінального Кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Розгляд даного питання провів юрисконсульт Віталій Бивалькевич.

Наостанок очільник підприємства нагадав, що дисципліна, професійна обізнаність та згуртованість – є запорукою ефективної роботи з високими показниками на підприємстві.