Завантаження новин...

Пройшла профспілкова звітно-виборна конференція

Сьогодні, на підприємстві проходила профспілкова звітно-виборна конференція, у якій взяли участь голова обкому профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук, директор підприємства Руслан Карчевський, голова первинної профспілкової організації лісгоспу Руслан Драгомарецький та профспілкові члени активу. Загалом конференція проходила з мінімальною кількістю учасників та суворим дотриманням усіх карантинних вимог.
 
Розпочинаючи збори директор підприємства Руслан Карчевський зазначив: «Попри всі труднощі сьогодення, наше підприємство не змінює свій курс стабільної роботи у цей нелегкий час. Якщо оцінювати роботу профспілкового комітету підприємства, то варто відмітити, що його робота спрямована, перш за все, на посилення соціального захисту працюючих. Профспілка діє успішно і продуктивно, будь-які питання вирішуються оперативно та в поточному порядку».
 
В своєму виступі голова обкому профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук подякував всьому колективу за зроблену роботу та позивно відмітив плани підприємства на майбутнє. «Дуже приємно сьогодні всіх бачити, хоча не зовсім у звичній формі, але життя диктує нам сьогодні берегти своє життя дотримуючись всіх мір для збереження свого життя у час пандемії в країні» – звернвуся до присутніх Володимир Ілліч.
 
В ході проведення конференції було заслухано доповідь голови профспілки лісгоспу Руслана Драгомарецького, який у своєму виступі прозвітував про проведену роботу профспілкового комітету та зауважив, що протягом п’яти років звітного періоду умови колективного договору виконувалися в повному обсязі. Взаємних протиріч роботодавця і профспілки по виконанню колективного договору не було. Адміністрацією підприємства створювались належні умови працівникам для виконання виробничих завдань, було проведено значну роботу щодо покращення умов та безпеки праці, посилення соціального захисту працівників.
 
Для оцінки роботи профспілкового комітету за звітний період було заслухано доповіді голів цехових комітетів та голови ревізійної комісії Олени Воробйової та в процесі виступу одноголосно було прийнято рішення оцінити роботу профспілкового комітету на задовільно.
 
Серед питань, які розглядалися на порядку денному – обрання голови профспілки підприємства у зв’язку із закінченням строку повноважень нинішнього голови, членів профспілкового комітету та ревізійної комісії. Провівши голосування всі присутні одностайно підтримали діючого голову профспілкової організації лісгоспу  Руслана Драгомарецького.
Віддак, керувати профспілкою ДП «Житомирський лісгосп» протягом п’яти наступних років довірено діючому голові профкомітету Руслану Драгомарецькому.
 
«Висловлюю подяку за довіру та підтримку моєї кандидатури. В свою чергу щиро сподіваюся, що діяльність профспілкового комітету лісового господарства буде спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі, зокрема на безпечні умови праці, соціальний захист членів профспілки та їх сімей, зміцнення цехових комітетів, посилення їх відповідальності», – зазначив Руслан Драгомарецький.
 
Трудовий колектив Житомирського лісгоспу користуючись нагодою привітав Володимира Ілліча із знаменною подією в його трудовій діяльності. Саме сьогодні, 20 листопада, рівно 30 років тому Володимир Ілліч очолив лісове господарство Житомирської області. 
Тож, з вітальним словом звернувся директор підприємства Руслан Карчевський: «Майже чверть століття під вмілим та професійним керівництвом цієї людини лісова галузь та багатотисячний лісовий колектив стабільно розвивалась та мав високі показники. Своєю працею Ви внесли вагомий внесок у лісове господарство, за що Вам вдячні не одне покоління лісівників. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, побільше радісних днів у жітті та довгих літ плідної праці».
 
 
Ірина Шевчук, ДП «Житомирський лісгосп»