Завантаження новин...

Програма Президента України «Зелена країна» стартувала в ДП «Городницький лісгосп"»

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки - це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» - це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас з вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», про це розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час пресконференції, присвяченої старту програми.
Уже цієї осені лісівники Городницького лісгоспу розпочинають реалізацію програми Президента України «Зелена країна» паралельно з проведенням акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом». За програмою Президента за три роки в Україні буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років планується збільшення площ нових лісів на 1 мільйон гектарів.
Варто зазначити, що цього року акція «Створюємо ліси разом» відбудеться у дещо новому форматі і матиме благодійну мету. Уже діє спеціальний сайт zelenakraina.gov.ua, де кожна людина зможе відстежити хід висадки лісу в кожному регіоні.
Долучитися зможуть всі без винятку – для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Лісівники зі свого боку проведуть необхідні інструктажі та забезпечать посадковим матеріалом і робочим інструментом.
Чекаємо всіх бажаючих!
Телефон для довідок (04141)6-52-46, +380674127097