Завантаження новин...

Привітання!

Шановні жінки!
Чоловічий колектив ДП «Народицький спецлісгосп» сердечно вітає вас з наступаючим, прекрасним весняним святом краси та любові – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
            Завдяки жінці світ стає добрішим і досконалішим. Своєю мудрістю та терплячістю ви зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Ви, дорогі жінки, – наша підтримка й опора, ви даєте нам сили і бажання стати кращими і досягати поставлених цілей. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, залишаючись при цьому вірними друзями, коханими дружинами, чуйними і дбайливими матусями, берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Ви – головне багатство нашої країни, її душа, її майбутнє.
            Сердечно бажаємо вам нев’янучої молодості та краси, сімейного затишку, благополуччя, добра і миру вашим родинам. Будьте кохані і щасливі. Нехай ця весна принесе спокій і радість, віру в краще майбутнє – воно неодмінно настане! Зі святом вас!
Хай Ваша життєва стежина буде застелена квітами, а доля дарує багато приємних несподіванок. Жіночого щастя, здійснення мрій та надійного чоловічого плеча поруч.