Завантаження новин...

Прибрано та вивезено більше 10-ти автомобілів сміття

Щороку  21 квітня святкують  "День довкілля". Головною метою цього свята є поліпшення стану природи, прибирання засмічених територій.
На території Народицького району було проведено прибирання вздовж доріг і населених пунктів. Особливо вразило відношення жителів Радчанської громади. Працівниками лісництва та автоколони було прибрано та  вивезено більше десяти автомобілів сміття. 
ДП «Народицький спецлісгсосп» звертається  до громадян з проханням ставитися бережно до природних багатств: не смітіти у лісі, після відпочинку використані пластикові пляшки, пакети, консервні банки, скляний посуд, папір заберіть із  собою та викиньте на смітник. Хай на місці вашого відпочинку буде чисто – завтра сюди прийдуть інші. Нагадуємо, що згідно Кодексу України про адміністративні порушення передбачена відповідальність згідно зі статтею 73 «Засмічення лісів відходами».
Так, на громадянина може бути накладений штраф у розмірі до 170 грн. Якщо правопорушення вчинила посадова особа, з неї на користь держави може бути стягнутий штраф до 340 грн.