Завантаження новин...

Працівники Мінагрополітики та лісівники на Житомирщині посадили ліс

В суботу в лісовому масиві Іршанського лісництва Малинського лісгоспу відбувся чи не наймасовіший в цьому році захід із садіння лісу в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Загалом садили дерева на одній ділянці понад 100 осіб.

Серед найактивніших учасників заходу - перший заступник та заступники міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, Владислава Рутицька та Інна Гребенюк, перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.

Як і рік, і два, і п’ять років тому, гостей заходу чекали уже підготовлені рівненькі рядочки, кошики із саджанцями та мечі Колесова, як завше, головний лісничий лісгоспу провів інструктаж із садіння, як і раніше разом з дорослими садили деревця діти – члени шкільного лісництва, як і кожного року, для когось це – звична справа, а  хтось це робив вперше… Проте цьогоріч важко було не помітити певну «сімейність» заходу:  багато хто приїхав на садіння з дітьми та навіть цілими сімями.

«За останні роки в Україні спостерігається зростання екологічної свідомості громадян, формування культури поведінки на природі та активності щодо садіння дерев і створення нових лісових насаджень», – зазначила Христина Юшкевич.

«Особливо відрадно, що сьогодні поряд з дорослими по-дитячому завзято працюють діти, - підсумовує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. - Так символічно тут створюється наше майбутнє та майбутнє наших дітей.»
В поточному році ДП «Малинське лісове господарство», заплановано  відтворити  ліси на площі 330 га. Відтворення лісів проводиться на площах лісокультурного фонду, який складається із зрубів минулого та поточного років.

На сьогодні проведено садіння та висівання лісу  на площі  343 га. Середня вартість створення 1,0 га лісових культур  складає  4,5 тис.грн.