Завантаження новин...

Посади своє дерево для нащадків

Головним весняним заходом у лісівників – є посадка лісу. Хоча на календарі вже весна, та все ж у зв’язку з цьогорічними погодними умовами лісокультурна кампанія розпочнеться пізніше, як тільки дозволить погода. Житомирські лісівники повністю готові до садіння лісів – техніка, обладнання, ресурси, вирощено потрібну кількість посадкового матеріалу. Традиційно лісівники долучаться до щорічної акції Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” за участю школярів, студентів, громадськості, місцевої влади та представників органів місцевого самоврядування.

Площа цьогорічної посадки становить 140  га. З яких сосни звичайної 81 га, дуба 51 га, модрини європейської 2 га та інші породи 6 га. Затверджено проектів природного поновлення на площі 95 га.

Для створення майбутніх лісів прикладена праця не одного покоління лісівників, вкладено досвід спеціалістів лісового господарства організаторів робіт.

Тож, початок лісокультурних робіт для лісівників ­­– це початок праці спрямованої на створення високопродуктивних та біологічно стійких лісових насаджень та продовження лісівничої справи попередників.