Завантаження новин...

Півтисячі подарунків роздали дітям лісівники Баранівського лісгоспу

Своїх молодших колег – вихованців шкільного лісництва «Паросток» Баранівської гімназії вітали та роздавали гостинці головний інженер Юрій Юрчук  та голова профспілкового комітету Микола Юрчук.

Малеча  Зеремлянського дитячого садочка переконувала  лісничого Зеремлянського лісництва Руслана  Муравського, що цілий рік всі були надзвичайно слухняними. Отож солодощі від лісівників вони отримали цілком заслужено.

Лісничий Довбиського лісництва  Олександр Кисель відвідав  дітлахів Довбишського дошкільного навчального закладу «Сонечко»,  де привітав всіх зі святом  і  подарував  солодощі  та  іграшки

Непросто у моральному плані далася роль Святого Миколая лісничому Червоноармійського лісництва Олегу Слододянюку – він завітав до Довбишської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, де виховуються  діти-сироти та діти без батьківського піклування. «Хто хоч раз бачив очі дитини-сироти, яка простягає рученята за подарунком, - каже Олег Гергійович, - запам’ятає цей погляд на все життя. Доля послала цим діткам важкі випробування, і вони потребують особливої уваги і турботи.»

Отож наступного року лісівники з Баранівського лісгоспу обов’язково знову підуть до дітей, щоб ті не перестали вірити в чудо.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ