Завантаження новин...

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Ще не закінчилась зима, на дворі лежить сніг та лютують морози, а в ДП «Коростенське ЛМГ» повним ходом  іде  підготовка до пожежонебезпечного періоду.
     Робота по підготовці почалася  відразу по завершенні пожежонебезпечного періоду  2017 року.
     Були проаналізовані наслідки пожежонебезпечного періоду минулого року, зроблені необхідні висновки та намічені необхідні заходи  по техобслуговуванню  та ремонту пожежної  техніки та механізмів.
       Пункти зосередження пожежного інвентаря  по лісництвах  та  лісопожежні станції доукомплектовані всім необхідним інвентарем  та засобами пожежогасіння згідно встановлених норм.
      Розроблений  Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території підприємства.
      Даний План погоджений з усіма сільськими радами та об′єднаними  територіальними  громадами зони діяльності лісгоспу та затверджений Головою райдержадміністрації.
     Заключений договір  на встановлення після зимового періду та   обслуговування на протязі року телевізійних систем спостереження за лісами.
    В кінці минулого року закуплено три сучасні  телевізійні системи спостереження за лісами та одну модернізовано.
     Також, для більш оперативного виявлення місць лісових пожеж було закуплено два квадрокоптери .
    Пожежна техніка  та протипожежне грунтообробне обладнання  та інвентар (плуги,культиватори)  обслужені , пофарбовані  та готові до виконання робіт по гасінню лісових пожеж.
    Плануємо до початку пожежонебезпечного періоду додатково придбати новий пожежний автомобіль, трактор ,  три  плуги та два  культиватори.