Завантаження новин...

ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН

      Підгодівля тварин  є надзвичайно важливою функцією для працівників лісового господарства, про це чудово  знають  єгеря  ДП «Словечанського лісгоспу»
      Зима -  це одна з найдивовижніших і разом з тим найсуворіших пір року. Для тваринного світу  засніжена земля без листя дерев, це справжнє випробування, так як основний корм харчування  є рослинність. Тому підгодівля диких  тварин  відіграє важливу роль у підтриманні  чисельності  їх  поголів’я.
     На території лісгоспу зустрічається чимало лісових мешканців, серед яких можна зустріти кабана ,козулю,лося та зайця. Найважчим  періодом для цих тварин вважається період з грудня по березень місяць. Тому працівниками  єгерської служби ДП«Словечанського лісгоспу»  на протязі  осені  2019 року та січня ,лютого 2020 року було викладено кормів: зернових – 7,0 т; солі – 230 шт; сіна – 3,0 т; віників – 5500 шт.
      Дикі тварини – це наше багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь,  а понесені витрати на їх збереження окупляться миттями  прекрасних  моментів спостережень за дикими мешканцями нашого краю. 
     Тож тваринам у лісах ДП «Словечанському лісгоспу»  не варто боятися холодів, адже єгерська служба  забезпечить їх харчуванням  та  піклування.