Завантаження новин...

Під гаслом "Створюємо ліси разом" Городницькі лісівники разом з учнівською молоддю і громадськістю впевнено крокують до своєї мети та твердо знають у чому вся таємниця успіх

Під гаслом "Створюємо ліси разом" Городницькі лісівники разом з учнівською молоддю і громадськістю впевнено крокують до своєї мети та твердо знають у чому вся таємниця успіх Сьогодні, у рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України "Створюємо ліси разом на території Кленівського лісництва ДП "Городницький лісгосп" працівниками лісгоспу спільно з учасниками акції висаджено понад 9 тисяч сіянців дерев.
Перед початком заходу лісничий Матвійчук Олександр Володимирович провів учасникам Акції інструктаж з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечив їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців. У заходах з садіння лісу взяли участь учні та вчителі Кленівської школи, представники сільської ради, та працівники лісництва.
Державне підприємство "Городницьке лісове господарство" нагадує, що акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна" стартувала 1 жовтня та буде тривати до 30 листопада. А також, закликає всіх небайдужих громадян прийняти в ній участь.