Завантаження новин...

Передбачати, готуватися та реагувати на кризи

Всесвітній день охорони праці в Попільнянському лісгоспі 28 квітня 2021року відзначають під девізом: " Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР"
Цьогорічний день присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР). В цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню нещасних випадків на робочому місці.
Пандемія COVID-19 має глибокий вплив скрізь, охопивши всі аспекти світу праці, починаючи від ризику передачі вірусу на робочих місцях і закінчуючи ризиками безпеки та гігієни праці, що виникли в результаті заходів щодо пом’якшення поширення вірусу.
З метою організації та проведення в 2021 році Дня охорони праці, який згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 року №685/2006 щороку 28 квітня відзначається у Всесвітній день охорони праці, на підприємстві було створено Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці. Розроблено програму навчання з питань охорони праці. Протягом 2021 року буде постійно проводитися робота із залученням працівників до процесу формування системи безпеки та здоров’я на роботі.
Профспілка тісно співпрацює з керівництвом підприємства щодо вирішення важливих питань у забезпеченні охорони праці на робочих місцях. Адміністрація виконуює свої зобов’язання перед колективом лісгоспу згідно умов колективного договору, забезпечуючи працівників засобами індивідуального захисту. За І квартал 2021 року підприємством було витрачено 322231 грн. З ціллю профілактики виробничого травматизму, підвищення рівня ОП на підприємстві адміністрацією підприємства, службою ОП, керівниками підрозділів впроваджуються ризиково-орієнтовні підходи. Розроблені картки ризиків, згідно яких було проведено навчання працівників.
На підприємстві питання охорони праці завжди є головним і важливим, адже це стосується життя та здоров’я працівників. Постійна турбота про своїх працівників дає можливість злагоджено, продуктивно, стабільно працювати ,що дає змогу ефективного функціонування підприємства.