Завантаження новин...

Овруцький лісгосп в Greening of the Planet!

Овруцький лісгосп в Greening of the Planet!
Сьогодні, 30 жовтня, ДП «Овруцький лісгосп" взяв участь в історично наймасштабнішій акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» у рамках глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet".
Садити гарною погодою ліс з близькими людьми і однодумцями - завжди позитив! То ж, доброму настрою учасників акції не завадив навіть такий неприємний, але об’єктивний момент, як відсьогодні введений на території нашої області «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Всі дотримувались рекомендацій МОЗ та вимог чинного законодавства, які перед початком роботи, під час бесіди-інструкції, до них донесли головний лісничий Володимир Захарчук та інші відповідальні за організацію заходу особи.
Овруцький лісгосп ніколи не був байдужим до громадських ініціатив по залісненню-озелененню, то ж до участі в такій значній події підготувалися ґрунтовно. Із запасом готувалися площі, посадковий матеріал, інструмент, інформаційна символіка, лісівниками широко велася просвітницька робота.
Дерева сьогодні висаджували працівники центральної садиби підприємства, його підрозділів, лісова охорона, представники громадськості, установ, місцеві депутати, гості Овруччини. Активісти-лісолюби організовувалися колективами й одноосібно; ті, хто садив не вперше – загітовували й брали з собою своїх близьких, родичів, друзів, дітей.
Садили хвойні й листяні дерева, подекуди декоративними культурами озеленювали присадибні території.
Охочих на сьогоднішню акцію зголосилося прийти найбільше, ніж попередні рази, тому є очевидним, що надважливо не лише безпосередньо садити дерева, а й роз’яснювати, популяризувати, інформувати та об’єднувати якомога більшу кількість людей заради світлого й чистого майбутнього нашої планети.
Саме з цією метою сьогодні по всій Україні та за кордоном й відбулася така глобальна екологічна толока, організатором якої став благодійний фонд «Озеленення України». Засновники фонду Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine вже побували в Овручі три тижні тому, аби анонсувати цю акцію і залишили свої стилізовані візитівки на посаджених ними деревах.
Тоді в Овручі по вулиці Тараса Шевченка була посаджена «Алея громад», де знайшлося місце для молодих каштанів і від Овруцького лісгоспу.
Варто зазначити, що сьогоднішній захід відбувався у співпраці з акцією «Створюємо ліси разом» і стане важливим системним кроком у виконанні програми Президента «Зелена країна».
Реалізації світової масштабності цієї події, як інформують його організатори, сприяли: Міністерство закордонних справ, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, Держлісагентство України, вітчизняні й зарубіжні бізнес-партнери, засоби масової інформації.