Завантаження новин...

Основні показники результатів роботи за 4 місяці 2018 року

За 4 місяці 2018 року лісгоспом реалізовано продукції на 55,8 млн. грн. (на 8,7 млн. грн. більше від рівня відповідного періоду попереднього року). В т. ч. на експорт відвантажено продукції переробки та дров’яної деревини на суму 24,9 млн. грн. (збільшено на 8,0 млн. грн. до минулорічного рівня).
З початку року заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 68,9 тис. м3. В тому числі на рубках формування і оздоровлення лісів заготовлено 43,3 тис. м3. У зв’язку з необхідністю боротьби із шкідниками лісу, через розмноження яких масово всихають соснові насадження, збільшено обсяги санітарних рубок за рахунок чого в цілому рубки формування та оздоровлення лісів збільшено на 29,2 тис м3 у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За 4 місяці 2018 року вивезено деревини на нижній та проміжні склади 65,8 тис. м3.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року, виробництво продукції переробки деревини збільшено на 1,0 млн. грн. ( рівень зростання складає 109%).
Середньооблікова чисельність штатних працівників зросла до 507 чол. (+32 чол. до рівня минулого року за рахунок розширення виробничих потужностей з переробки деревини на нижньому складі ст. Велідники).
Порівняно з відповідним періодом минулого року за 4 місяці загальний фонд оплати праці по підприємству зріс на 3,9 млн. грн. (в середньому за місяць нараховувалось 4,7 млн. грн.). При цьому середньомісячна заробітна плата 1 штатного працівника зросла і складає 137,6% до відповідного періоду минулого року.