Завантаження новин...

Основні показники результатів роботи лісгоспу за І півріччя 2018 року

За 6 місяців 2018 року лісгоспом реалізовано продукції на 86млн. грн. (на 11млн. грн. більше від рівня відповідного періоду попереднього року). В т. ч. на експорт відвантажено продукції переробки та дров’яної деревини на суму 32 млн. грн. (зростання на 3 млн. грн.).
Заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 96,2 тис. м3. В тому числі на рубках формування і оздоровлення лісів заготовлено 47,9 тис. м3. Через всиханнясоснових насаджень, збільшено обсяги санітарних рубок за рахунок чого в цілому рубки формування та оздоровлення лісів збільшено на 26,4 тис м3 у порівнянні з відповідним періодом минулого року. 
Вивезено деревини на нижній та проміжні склади 100,1 тис. м3.
Середньооблікова чисельність штатних працівників зросла до 499 чол. (+24 чол. до рівня минулого року за рахунок введення в експлуатацію лінії з виробництва пиломатеріалів на нижньому складі ст. Велідники).
Порівняно з відповідним періодом минулого року за 6 місяців загальний фонд оплати праці по підприємству зріс на 5,1 млн. грн. (в середньому за місяць нараховувалось4,6млн. грн.). При цьому середньомісячна заробітна плата 1 штатного працівника у відсотках до відповідного періоду минулого року складає 135%.Заробітна плата працівникам підприємства сплачується своєчасно.
 
У І півріччі поточного року лісгоспом вироблено продукції переробки деревини на 19,0 млн. грн. (+1,8 млн. грн. до рівня відповідного періоду минулого року). Перероблено у власних цехах 13,5 тис. м3 сировини (+0,7 тис. м3 до минулого року), що складає 14% до загального обсягу заготовленої ліквідної деревини. У грошовому виразі доля реалізованої продукції переробки складає 25% від загальної реалізації продукції лісгоспу. По лісгоспу зріс показник виходу продукції переробки деревини з 1 м3 витраченої сировини до рівня 1413грн. (+69 грн. доминулорічного періоду).
 
Підприємство не зупиняє роботу з модернізації та оновлення основних фондів. Так за ІІ квартал поточного року лісгоспом придбано та введено в експлуатацію великотонажний лісовозний автомобіль-тягач DAFдля перевезення деревини до споживачів, на що витрачено 943 тис. грн. власних коштів лісгоспу. На будівництво теплиці для вирощування садивного матеріалу в Нагорянському лісництві витрачено 241 тис. грн. На придбання засобів електронного обліку деревини та комп’ютерної техніки спрямовано 48 тис. грн.
 
За результатами діяльності підприємства у І півріччі лісгоспом отримано 1,8 млн. грн. прибутку. Сплачено до бюджетів усіх рівнів близько 23,1 млн. грн. податків та платежів, що на 3,4 млн. грн. перевищує минулорічний період.