Завантаження новин...

Осінні погожі дні - гарний час для посадки лісу!

Днями лісовідновлювальні роботи пройшли на території Левківського лісництва. До осінньої посадки лісу долучилися працівники юридичних установ міста.

 

Напередодні святкування свого професійного свята – Дня юриста працівники Головного управління юстиції в Житомирській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відсвяткували своє свято та ще й примножили зелений скарб нашого краю. Тож, завдяки праці юристів було проведено заліснення лісової ділянки близько одного гектару. Лісовідновлювальні роботи проводились посадковим матеріалом із закритою кореневою системою.

 

«В процесі роботи було використано комбінований спосіб лісовідновлення: шляхом посадки сіянцями та посівом насіння (шпигування жолудем дубів)», - зазначив головний лісничий лісгоспу Сергій Дубницький.

Провівши невеликий майстер-клас по висаджуванню сіянців та наголосивши про міри безпеки під час роботи, учасники посадки активно почали працювати, хоча і вперше себе споробували у цій роботі. Тож, озброївшись знаряддям праці та кошиками з сіянцями робота «закипіла».

 

Тепла сонячна погода, завзятість та гарний настрій сприяли результативності праці.

 

«Сьогодні дуже приємно, що під час спільної праці, можна почути слова поваги та розуміння нашої лісівничої праці», - ділиться головний лісничий Сергій Дубницький.

 

Щиро вітаємо юристів з їх професійним святом – Днем юриста. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та терпіння в повсякденній роботі.