Завантаження новин...

Осінні лісовідновлювальні роботи тривають

Погодні умови цієї осені видались досить сприятливі для садіння лісу. Тож, лісівники роблять напрацювання в лісокультурному фонді наступного року. На лісових ділянках, які вийшли з-під зрубів цьогоріч і заплановані під заліснення наступного року – проводять осінню посадку лісу.

 

Днями лісовідновлювальні роботи пройшли на території Станишівського лісництва за участю студентів-екологів Національного агроекологічного університету та представників Новогуйвинської селищної ради.

 

«Під час посадки лісових культур  було використано комбінований спосіб лісовідновлення: шляхом посадки сіянцями сосни звичайної та посівом насіння (шпигування жолудем дубів)», – зазначив лісничий Станишівського лісництва Віталій Матковський.

 

               Під час посадки лісових культур було використано комбінований спосіб лісовідновлення – посадка сіянців сосни звичайної із закритою кореневою системою та посадка дубових рядів шляхом висіву насіння (шпигування жолудем дуба звичайного).

 Лісівники провели невеликий майстер-клас по висаджуванню сіянців та наголоси про міри безпеки під час лісокультурних робіт. Тож, озброївшись знаряддям праці та кошиками з сіянцями та жолудем робота «закипіла».

 

Для лісівників посадка лісу – звична справа, а ось для гостей це випробування себе в ролі лісівника – людей, які живуть душею в своїй щоденній праці.