Завантаження новин...

Oхорона та захист лісу

        У держлісгоспі  відновлено два пункти ПХС, інші були відремонтовані, поновлено протипожежний інвентар, закуплено спеціальний одяг для пожежників. Проводяться постійні навчання працівників з гасіння лісових пожеж.З 01.11.2022 року по 03.11.2022 року до Українського центру підготовки, перепідготовки, та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства було направлено на навчання п’ятеро працівників ДП «Олевського лісгоспу», серед яких інженер охорони та захисту лісу, інженер лісового господарства, два старших майстра лісу та один майстер лісу, для проходження навчання за програмою «Курс підготовки лісового пожежного». В ході навчання було розглянуто наступні питання: 
1.Організація, нормативно – правова база та основи охорони лісів від пожеж. Зокрема учасників навчання було ознайомлено з міжнародними стандартами гасіння лісових пожеж EUROFIRE та Incident Command System(США). 
2.Безпека, екіпірування та індивідуальний захист лісового пожежного. Організація гасіння лісових пожеж. 
3. Застосування відпалу для зниження запасів горючих матеріалів та локалізації пожеж.                   
Крім того всі питання які розглядались в аудиторії були закріплені практичними заняттями. Після проходження курсу всі працівники успішно склали іспити та отримали посвідчення державного зразка.